O NÁS

O našich vlasech

Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a v délkách od 46 - 66 cm. Vlasy jsou připraveny na metodu: keratin U-tip a I-tip, Clip-IN, Tape-IN

Metody prodloužení vlasů

KERATIN-U-tip a I-Tip(Přidělání za tepla)

Pramínky vlasů jsou připraveny na metodu keratin (zakončení keratinem ve tvaru U a I). Jednotlivé pramínky se k vlasům přitaví pomocí tavících kleští. Zhruba po 3 měsících ( v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je potřeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy. Prameny se sundávají pomoci mechanických kleštiček, jimiž se keratin lehce rozdrtí a současně se aplikuje odstraňovač keratinu, který pomůže vlasy šetrně sundat. Na sundané prameny se připojí nový keratin a pramen se může opět aplikovat na vlas.

Keratin I-tip (přidělání za studena)

Jedná se o metodu používanou " za studena" a bez chemikálií. Tato metoda je proto nejšetrnější k Vašim vlasům. Aplikace je velice jednoduchá, tudíž ji zvládnete doma s pomocí kamarádky. Ringy (malé kroužky) se dodávají v různých odstínech, aby ladily k vlasům a nebyly vidět. K nasazení potřebujete jen obyčejné kleště a háček.

CLIP-IN

clip In neboli vlasy na sponkách. Vlasy na noc sundaváte. Jejich nasazení zabere sotva 5 minut.Vlasy pohodlně rozšesáte kartáčem na prodloužené vlasy.

Tape IN

TAPE IN je nejrychlejším způsobem dlouhodobého prodloužení vlasů. K prodloužení Vás stačí jen obyčejná žehlička na vlasy (nemusíte o ni mít strach, při aplikaci se nijak neponičí). TAPE IN jsou pásky (tapetky) o šířce 5 centimetrů na nichž je oboustraná lepící páska, která se za pomocí žehličky nahřeje a následně "sloupne" a přilepí k Vašim vlasům. Aby spoj nelepil udělá se totéž z druhé strany. Tato metoda vydrží několik týdnů až měsíců. Poté na vlasy nalepíte novou pásku a vlasy můžete aplikovat znovu.